Galeria

Dzień żyrafy

Ilość zdjęć: 6

pokaż więcej »

Dzień oceanów

Ilość zdjęć: 11

pokaż więcej »

Dzień szwedzki

Ilość zdjęć: 7

pokaż więcej »

Dzień mleka

Ilość zdjęć: 5

pokaż więcej »

Dzień kosmosu

Ilość zdjęć: 8

pokaż więcej »

Działania przedszkolaków w domu :) cz.1

Ilość zdjęć: 455

Czas izolacji to świetna okazja do rozwijania swoich umiejętności, czy odkrywania nowych talentów w domowym zaciszu, w gronie najbliższych. W tym albumie można zobaczyć, w jaki sposób ten czas spędzają nasze przedszkolaki :).

pokaż więcej »

Dzień francuski

Ilość zdjęć: 18

pokaż więcej »

"Domowe przebieranie"-stroje konkursowe.

Ilość zdjęć: 24

W albumie tym można podziwiać projekty strojów wykonanych w domowym zaciszu przez dzieci i rodziców w związku z ogłoszonym przez przedszkole konkursem. Inspiracją do ich powstania była zawartość domowych szaf:). Oto lista uczestników: Natalia N.(piraci)-Zła królowa z baśni "Królewna Śnieżka", Nina T. (piraci)-Kot w butach, Maciek Ł. (piraci)-Cyganka, Maja O. (piraci)-Czarownica, Hania L. (krasnale) - Śpiąca królewna, Julia G. (indianie) - Księżniczka Aurora na podstawie bajki pt. "Śpiąca Królewna", Klaudia S. z braciszkiem (indianie) - Smerfetka i Smerfik, Helenka K. (indianie)- Kot w butach, Nina T.(Tropiciele)- Wróżka Nina czuwa nad snem siostrzyczki Wyniki zmagań zostaną ogłoszone 18.05. w zakładce aktualności.

pokaż więcej »

Laurka dla bibliotekarza

Ilość zdjęć: 2

8 maja swoje święto obchodzili bibliotekarze i biblioteki. To dla nich przedszkolaki przygotowały laurki, które można zobaczyć w tym albumie:)

pokaż więcej »