Galeria

Kolędowanie w Tropicielach

Ilość zdjęć: 28

Dnia 19.12. najstarsze przedszkolaki prezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie zaproszonym rodzicom. Przybył także Mikołaj i rozdał prezenty. Była okazja do wspólnego kolędowania i żartowania.

pokaż więcej »

Świąteczne spotkanie w krasnalach:)

Ilość zdjęć: 133

Dnia 19.12. najmłodsze przedszkolaki zaprezentowały swoim rodzicom inscenizację pt. "Świąteczne zamieszanie". Historia opowiadała o perypetiach śnieżynek, które nie miały na święta choinki. Z pomocą w kłopotliwej sytuacji ruszyły Im krasnoludki, wróżka i święty Mikołaj. Dzieci zaprezentowały swoje wokalne, taneczne i recytatorskie umiejętności. Nie zabrakło również Mikołaja, a także prezentów dla dzieci, rodziców i Pań. Bardzo dziękujemy rodzicom za wszelką pomoc w przygotowaniu uroczystości:).

pokaż więcej »

Jasełka w grupie Indian

Ilość zdjęć: 58

Dnia 18.12. starszaki przedstawiły zgromadzonym gościom historię narodzin Jezusa. Nie zabrakło także Mikołaja i wspólnego śpiewania kolęd.

pokaż więcej »

Jasełka u Piratów

Ilość zdjęć: 39

17 grudnia w grupie Piratów odbyły się Jasełka. Dzieci zaprezentowały swoim rodzicom historię narodzin Jezusa. Stajenkę odwiedziły dzieci, pasterze i królowie z darami, a aniołki odtańczyły kołysankę dla dzieciątka. Był także Mikołaj, który wręczył piratom paczki wypełnione niespodziankami.

pokaż więcej »

Przedszkolaki w teatrze

Ilość zdjęć: 112

Dnia 10.12. wszystkie przedszkolne grupy wybrały się do Teatru Piccolo na przedstawienie pt. "Bałwankowa opowieść". Ta barwna historia bardzo podobała się dzieciom. Uśmiech nie schodził z Ich twarzy, była również okazja do wspólnego tańca i śpiewu. Na koniec Mikołaj poczęstował widzów słodkimi cukierasami.

pokaż więcej »

Krasnale i Piraci w Jupi Parku

Ilość zdjęć: 80

Dnia 29.11. dwie najmłodsze przedszkolne grupy wybrały się do figloraju. Tam miały okazję poskakać na trampolinie, wykąpać się w kulkowym basenie, a także pokonać labirynt pełen przeszkód. Humorki dopisywały wszystkim, a maluszki z każdą chwilą nabierały odwagi do podejmowania nowych wyzwań.

pokaż więcej »

Pasowanie krasnali :)

Ilość zdjęć: 117

Dnia 07.11. odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka-krasnala. Z tej okazji najmłodsze przedszkolaki przygotowały akademię okolicznościową, podczas której prezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie. Następnie przyszedł czas na pasowanie, którego dokonała Pani dyrektor za pomocą wielkiego ołówka. Nie zabrakło także wspólnych zabaw z rodzicami i słodkiej niespodzianki w postaci tortu.

pokaż więcej »

Jesienne zabawy krasnali:)

Ilość zdjęć: 38

Pogoda dopisuje, słonko dogrzewa, co raz więcej liści spada z drzew. Dlatego ten sprzyjający klimat postanowiły wykorzystać maluchy i urządziły sobie bitwę na liście na przedszkolnym placu zabaw:).

pokaż więcej »

Maluchy budują miasto:)

Ilość zdjęć: 66

Dnia 27.09. w sali krasnali praca szła pełną parą. Maluchy budowały miasto, w którym znalazł się: most, wieża, zamek, domek, namiot, a także mur. Budowle powstawały z różnych materiałów: krzeseł, koca, pudełek kartonowych, klocków, wieszaka i plandeki. Pod mostem płynęła rzeka, w której krasnale kąpały się i do której skakały z mostu z zatkanym nosem:). Pakowane były paczki z krasnalkową zawartością. Ogólnie mówiąc szaleństwo :).

pokaż więcej »

Zajęcia otwarte w krasnalach:)

Ilość zdjęć: 69

Dnia 26.09.odbyło się spotkanie integracyjne z udziałem rodziców. W pierwszej kolejności małe i duże krasnale poznawały swoje imiona i ulubione zajęcia, a następnie wybrały się do krainy krasnoludków po ukryty skarb. Musiały odbyć długą podróż przez ruchome piaski, tunel, zawalone skały. Ponieważ podróż była długa posiliły się naleśnikami, a już na miejscu odtańczyły krasnoludkowy taniec. Było warto ponieść wszelki trud, bo nagroda była słodka:). Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność, otwartość na proponowane działania i uśmiech.

pokaż więcej »