Galeria

Przedszkolaki w teatrze

Ilość zdjęć: 112

Dnia 10.12. wszystkie przedszkolne grupy wybrały się do Teatru Piccolo na przedstawienie pt. "Bałwankowa opowieść". Ta barwna historia bardzo podobała się dzieciom. Uśmiech nie schodził z Ich twarzy, była również okazja do wspólnego tańca i śpiewu. Na koniec Mikołaj poczęstował widzów słodkimi cukierasami.

pokaż więcej »

Krasnale i Piraci w Jupi Parku

Ilość zdjęć: 80

Dnia 29.11. dwie najmłodsze przedszkolne grupy wybrały się do figloraju. Tam miały okazję poskakać na trampolinie, wykąpać się w kulkowym basenie, a także pokonać labirynt pełen przeszkód. Humorki dopisywały wszystkim, a maluszki z każdą chwilą nabierały odwagi do podejmowania nowych wyzwań.

pokaż więcej »

Pasowanie krasnali :)

Ilość zdjęć: 117

Dnia 07.11. odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka-krasnala. Z tej okazji najmłodsze przedszkolaki przygotowały akademię okolicznościową, podczas której prezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie. Następnie przyszedł czas na pasowanie, którego dokonała Pani dyrektor za pomocą wielkiego ołówka. Nie zabrakło także wspólnych zabaw z rodzicami i słodkiej niespodzianki w postaci tortu.

pokaż więcej »

Jesienne zabawy krasnali:)

Ilość zdjęć: 38

Pogoda dopisuje, słonko dogrzewa, co raz więcej liści spada z drzew. Dlatego ten sprzyjający klimat postanowiły wykorzystać maluchy i urządziły sobie bitwę na liście na przedszkolnym placu zabaw:).

pokaż więcej »

Maluchy budują miasto:)

Ilość zdjęć: 66

Dnia 27.09. w sali krasnali praca szła pełną parą. Maluchy budowały miasto, w którym znalazł się: most, wieża, zamek, domek, namiot, a także mur. Budowle powstawały z różnych materiałów: krzeseł, koca, pudełek kartonowych, klocków, wieszaka i plandeki. Pod mostem płynęła rzeka, w której krasnale kąpały się i do której skakały z mostu z zatkanym nosem:). Pakowane były paczki z krasnalkową zawartością. Ogólnie mówiąc szaleństwo :).

pokaż więcej »

Zajęcia otwarte w krasnalach:)

Ilość zdjęć: 69

Dnia 26.09.odbyło się spotkanie integracyjne z udziałem rodziców. W pierwszej kolejności małe i duże krasnale poznawały swoje imiona i ulubione zajęcia, a następnie wybrały się do krainy krasnoludków po ukryty skarb. Musiały odbyć długą podróż przez ruchome piaski, tunel, zawalone skały. Ponieważ podróż była długa posiliły się naleśnikami, a już na miejscu odtańczyły krasnoludkowy taniec. Było warto ponieść wszelki trud, bo nagroda była słodka:). Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność, otwartość na proponowane działania i uśmiech.

pokaż więcej »

Olimpiada sportowa

Ilość zdjęć: 142

We wtorek 18 września odbyła się Przedszkolna Olimpiada Sportowa zorganizowana przez nasze przedszkole .W Przedszkolnej Olimpiadzie udział wzięły również dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek i Kucykowego Przedszkola ze Smolic. Olimpiada umożliwiła dzieciom w wieku przedszkolnym prezentację swoich umiejętności sportowych i zasad bezpiecznego kibicowania wg. idei „fair play”. Ponadto była swoistym sprawdzianem cech charakteru dzieci takich jak: koleżeństwo, wzajemne wsparcie, empatia oraz chęć współdziałania w zespołach. Podczas imprezy połączono rywalizację sportową z dobrą zabawą, a wszyscy uczestnicy i kibice zabrali ze sobą w sercach same pozytywne emocje i przeżycia. Impreza miała na celu podkreślić również inny ważny aspekt społeczny edukacji sportowej polegający na popularyzacji zdrowego stylu życia oraz zintegrować całą najmłodszą społeczność przedszkolną . Wszystkie drużyny podczas zmagań sportowych wykazały się dużą sprawnością fizyczną, siłą woli, wytrwałością, a także nauczyli się znosić drobne potknięcia i niepowodzenia z klasą, bo najważniejszą rzeczą podczas wszystkich konkurencji sportowych było zmaganie się z samym sobą i wysiłek włożony w zawody. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i pucharami. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

pokaż więcej »

Maluchy na placu zabaw:).

Ilość zdjęć: 26

Podczas przygotowań do wyjścia w szatni panowało wielkie zamieszanie :), ale mimo wszystko udało się krasnalom wybrać po raz pierwszy na plac zabaw i z bliska obejrzeć i sprawdzić sprzęty przeznaczone dla przedszkolaków. A ponieważ krasnale nie boją się nowych wyzwań szybko opanowały umiejętność wspinaczki na dużą zjeżdżalnię i tor przeszkód.

pokaż więcej »

Sportowa olimpiada starszaków

Ilość zdjęć: 32

Dnia 26.06. do rywalizacji sportowej stanęły dwie najstarsze grupy przedszkolne: indianie i piraci. Podczas zaproponowanych przez prowadzącego konkurencjach mogli sprawdzić swoją szybkość i zwinność. Doping ostro zagrzewał do walki, ale najważniejsza była świetna zabawa:).

pokaż więcej »