STRONA GŁÓWNA

 

 

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Przyjaciele Przedszkola,

 

 

Zakończenie roku to czas podsumowań, podziękowań i życzeń.

Uczestniczyliśmy  w wielu akcjach charytatywnych angażując Państwa i wasze dzieci do niesienia pomocy innym.  Korki,  które nam przynosiliście trafiły do chorych dzieci z Hospicjum. Poznaliście również potrzeby rodziny dla , której zbieraliśmy w akcji „Szlachetna Paczka” artykuły potrzebne w codziennym życiu, a przy okazji po części spełniliśmy marzenia dzieci tejże rodziny.

Najważniejszymi sukcesami były udziały w konkursach na szczeblu gminy i powiatu. Nasze dzieci brały udział w konkursach plastycznych, ekologicznych, piosenek, konkursach recytatorskich, związanych z bezpieczeństwem i we wszystkich zajmowały pierwsze, drugie i trzecie miejsca, otrzymywały wyróżnienia i podziękowania za udział.

Dziękuję z całego serca Radzie Rodziców i wszystkim  Rodzicom. Przede wszystkim za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszemu przedszkolu, zaangażowanie, pomoc, przyjacielskie rady i konstruktywną krytykę. Dziękuję bardzo mocno, za współpracę w realizowaniu działań kształcenia na odległość.

Dziękuję również podmiotom zewnętrznym. Pracownikom urzędu, policji, straży pożarnej, biblioteki, szkół, księdzu i wielu innym lokalnym instytucjom, z którymi współpracowało przedszkole, za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych przedszkola. Przekonaliśmy się dzięki wam, że zawsze możemy liczyć na osoby o wielkim sercu, które chętnie pomagają innym.

Moje kochane przedszkolaki! Wam z kolei dziękuję za uśmiech, fantazję i wyobraźnię. Za to, że przy naszych częstych spotkaniach w Sali lub na korytarzu, a nawet na ulicy witaliście mnie radosnymi okrzykami i machaniem ręki. Dziękuję za wszystkie rysunki, konstrukcje, które zdobią mój gabinet.

Kochani życzę wspaniałych wakacyjnych wrażeń, udanej pogody, ciekawych niezapomnianych ale bezpiecznych przygód. Wracajcie do nas z nowymi siłami, a gdziekolwiek będziecie wysyłajcie do nas kartki. Za  absolwentów trzymam kciuki, mam nadzieję, że nas będziecie odwiedzać, pamiętajcie jesteście zawsze mile widziani. Rodzicom życzę udanego, na pewno zasłużonego odpoczynku podczas zbliżających się wakacji.


                                                                                   Z wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Strykowie

                                                                                 Małgorzata Frącala

 

 

 Stryków, czerwiec 2020r.

 

 

 

***************************************** 

 

 

 

Procedury postępowania w czasie epidemii w Przedszkolu Samorządowym w Strykowie opracowane na podstawie wytycznych MEN, MZ, GIZ z dnia 4 maja 2020r. i 4 czerwca 2020r.:


  Procedura pierwszeństwa przyjęć do Przedszkola Samorządowego w Strykowie w trakcie stanu epidemii koronawirusa COVID - 19 z Aneksem nr 1 z dnia 05.06.2020 r. doc

  Procedura bezpieczeństwa w Przedszkolu Samorządowym w Strykowie z Aneksem nr 1 z dnia 05.06.2020 r. docx

  Procedura postępowania na wypadek podejrzenia COVID.docx

  Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka do i z przedszkola.docx

  Procedura szybkiej ścieżki komunikacji z rodzicami.docx

  Procedura przebywania dzieci na świeżym powietrzu na terenie placu zabaw i ogrodu w Przedszkolu Samorządowym w Strykowie.docx

  Procedura mycia i dezynfekcji zabawek w czasie trwania pandemii w Przedszkolu Samorządowym w Strykowie.docx

  Oświadczenia i zaświadczenia o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Strykowie w czasie trwania pandemii.docx