10 stycznia 2015 14:28 | Ogłoszenia

Michałek potrzebuje pomocy!

Kochani Rodzice!

Nastał czas rozliczenia podatkowego. Przypominamy, żę każdy ma prawo przekazać swój 1% na jakiś szczytny cel. Dlatego też zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą:

Nasz przedszkolak Michałek potrzebuje pomocy!

Misiek urodził się ze schorzeniem  zwanym "mikrocją" czyli bez wykształconej małżowiny usznej i przewodów słuchowych ucha wewnętrznego. Michałek słyszy tylko na jedno uszko, a każda infekcja jest zagrożeniem całkowitej utraty słuchu. Szansą powrotu do zdrowia i prawidłowy rozwój jest bardzo skomplikowana dwuetapowa operacja chirurgiczno - plastyczna. Ośrodkiem, który podejmuje się  operacji odtworzenia przewodów słuchowych jak również małżowinki usznej jest CHILDRENS HOSPITAL w Los Angeles. Koszt takiej dwuetapowej operacji i prawie miesięcznego pobytu dziecka w szpitalu w Stanach Zjednoczonych wynosi około 70.000$ USA...

Potrzebujemy Was! Michałek Was potrzebuje! Pomożecie?

Przekaż 1% podatku
W formularzu PIT wpisz numer:

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:

21036 Szklarek Michał

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola

„Wyrażam zgodę”.

Oto strona internetowa fundacji, której Misiek jest podopiecznym: http://dzieciom.pl/podopieczni/21036

Liczymy na Państwa pomoc!