Galeria

Dzień Dziecka :)

Ilość zdjęć: 108

pokaż więcej »

Bal wiosny.

Ilość zdjęć: 46

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka w Krasnalach :)

Ilość zdjęć: 142

Dnia 26.01.2016 w najmłodszej grupie przedszkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dania Babci i Dziadka. W pierwszej części spotkania dzieci zaprezentowały zebranym gościom krótką akademię okolicznościową, a następnie zaprosiły do wspólnej zabawy. Były: kaczuszki, pociąg, krasnoludek, a także zabawy, które nawet dziadkowie i babcie mogli pamiętać ze swoich dziecięcych lat: różyczka, stary niedźwiedź, Ulijanka, jawor. Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek i wręczenie prezentów. Serdecznie dziękujemy Dziadkom i Babciom za tak aktywny udział w spotkaniu, a rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu słodkiego poczęstunku.

pokaż więcej »

Warsztaty plastyczne w grupie Krasnali.

Ilość zdjęć: 65

Dnia 14.01. w najmłodszej grupie przedszkolnej zebrały się dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Celem spotkania było przygotowanie prezentów- świeczników dla babć i dziadków z okazji zbliżającego się ich święta.

pokaż więcej »

Uroczystość świąteczna w krasnalach :)

Ilość zdjęć: 109

Dnia 18.12. w grupie krasnali odbyła się uroczystość z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Maluchy opowiedziały zgromadzonym gościom zimową historyjkę, w której wystąpiły: śnieżynki, pani Zima, bałwanek i krasnoludki. Oprócz talentów recytatorskich, krasnoludki prezentowały również swoje umiejętności wokalne i taneczne. Całości dopełniły piękne stroje i dekoracja. Zwieńczeniem spotkania było przybycie Mikołaja, który obdarował upominkami małych i dużych :)

pokaż więcej »