Galeria

Dzień babci i dziadka w Piratach.

Ilość zdjęć: 56

Dnia 22.01.odbyło się spotkanie z dziadkami w grupie średniaków. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoim kochanym babciom i dziadkom talenty aktorskie, recytatorskie, taneczne i wokalne. Było również wręczenie prezentów oraz słodki poczęstunek.

pokaż więcej »

Dzień babci i dziadka w grupie Krasnali:)

Ilość zdjęć: 20

19.01.2018r. w grupie Krasnali odbyła się uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. Mili goście obejrzeli Jasełka, a następnie dzieci powiedziały wierszyki i zaśpiewały piosenki dla babci i dziadka.Następnie dzieci wręczyły upominki i wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka w grupie Tropicieli

Ilość zdjęć: 137

24 stycznia dzieci wystąpiły na scenie w Domu Kultury dla swoich babć i dziadziusiów. Przedstawione zostały bajki o "Śpiącej Królewnie" i "Czerwonym Kapturku" oraz piękne wierszyki i piosenki. Po części artystycznej rodzice zorganizowali słodki poczęstunek dla naszych seniorów i przedszkolaków. Nie obyło się oczywiście od konkursów wnuków z babciami, dziadkami i wspólnych tańców przy muzyce.

pokaż więcej »

Jasełka u KRASNALI:)

Ilość zdjęć: 20

20.12.2017r. w grupie Krasnali odbyły się JASEŁKA. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne i aktorskie. Po występie dzieci wręczyły drobne upominki rodzicom. Pojawił się również Święty Mikołaj i przyniósł wszystkim dzieciom słodkie upominki

pokaż więcej »

Jasełka w grupie Piratów :).

Ilość zdjęć: 39

Dnia 18.12. średniaki zaprezentowały swoim rodzicom historię narodzin Jezusa. Stajenkę odwiedzili pasterze i królowie z darami, a aniołki odtańczyły piękny taniec dla dzieciątka. Był także Mikołaj, który wręczył przedszkolakom paczki wypełnione słodkościami.

pokaż więcej »

Świąteczne spotkanie w grupie Indian :).

Ilość zdjęć: 76

Dnia 15.12. w starszakach odbyła się świąteczna uroczystość, podczas której dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie w krótkiej inscenizacji okolicznościowej. Ponadto przedszkolaki wręczyły rodzicom samodzielnie przygotowane prezenty (pierniczki), a także same otrzymały paczki wypełnione słodkościami. Spotkanie połączone było z pożegnaniem Pani Ani, która przechodzi na emeryturę. Dzieci obdarowały Panią Anię drobnymi upominkami, wierszykami i uściskami.

pokaż więcej »

Warsztaty plastyczne w piratach.

Ilość zdjęć: 17

Dnia 08.12. odbyły się warsztaty plastyczne podczas których rodzice wraz z dziećmi wykonywali ozdoby choinkowe z masy ceramicznej oraz styropianu.

pokaż więcej »

Mikołajki maluchów i średniaków.

Ilość zdjęć: 35

Dnia 06.12. swoje imieniny obchodzi Mikołaj. Z tej to okazji odbyła się w przedszkolu imprezka. Najpierw szalały dwie najmłodsze grupy, które w czerwonych strojach opanowały różową salę. Wspólnym tańcom i zabawom pod okiem Śnieżynki prawie nie było końca.

pokaż więcej »

Mikołajki Indian i Tropicieli.

Ilość zdjęć: 113

Po skończonej imprezce najmłodszych dzieci do zabawy mikołajkowej ruszyły starszaki. Dzieci przetrwały kulkowy deszczyk, miały do pokonania niziutko umieszczoną bramkę, wspólnie pląsały przy dźwiękach świątecznej muzyki. Na koniec odwiedził Je Mikołaj, który wręczył im prezenty.

pokaż więcej »