Galeria

Warsztaty plastyczne w piratach.

Ilość zdjęć: 17

Dnia 08.12. odbyły się warsztaty plastyczne podczas których rodzice wraz z dziećmi wykonywali ozdoby choinkowe z masy ceramicznej oraz styropianu.

pokaż więcej »

Mikołajki maluchów i średniaków.

Ilość zdjęć: 35

Dnia 06.12. swoje imieniny obchodzi Mikołaj. Z tej to okazji odbyła się w przedszkolu imprezka. Najpierw szalały dwie najmłodsze grupy, które w czerwonych strojach opanowały różową salę. Wspólnym tańcom i zabawom pod okiem Śnieżynki prawie nie było końca.

pokaż więcej »

Mikołajki Indian i Tropicieli.

Ilość zdjęć: 113

Po skończonej imprezce najmłodszych dzieci do zabawy mikołajkowej ruszyły starszaki. Dzieci przetrwały kulkowy deszczyk, miały do pokonania niziutko umieszczoną bramkę, wspólnie pląsały przy dźwiękach świątecznej muzyki. Na koniec odwiedził Je Mikołaj, który wręczył im prezenty.

pokaż więcej »

Andrzejki w grupie Indian.

Ilość zdjęć: 160

Dnia 30.11. Indianie przenieśli się w świat wróżb i magii. Odwiedziła ich cyganka Celina, pod kierunkiem której przedszkolaki odkrywały swoją przyszłość. Pomagały im w tym: serca z imionami przyszłych wybranków, kolorowe kuleczki, różne gatunki kwiatków, obrazki z atrybutami zawodów, wędrujące kubeczki, a nawet przelewany wosk. Wróżby przeplatane były wspólnymi tańcami i zabawami.

pokaż więcej »

Święto Pluszowego Misia w grupie Indian.

Ilość zdjęć: 62

Dnia 24.11. przedszkolaki świętowały wraz ze swoimi misiami ich święto. Najpierw poznały historię tego święta, przypomniały sobie postaci najsławniejszych bajkowych misiów, a potem ruszyły do wspólnej zabawy ze swoimi przytulakami. Była karuzela dla misiów, trampolina dla misiów, a także ścieżka z chusty animacyjnej. Wspólne tańce z dotykaniem różnych części ciała, określaniem stosunków przestrzennych,wyścigi w szybkim wyjadaniu miodu języczkiem, pamiątkowe medale i zdjęcia. W dniu urodzin misia została również zapoczątkowany Międzynarodowy projekt rozwijania czytelnictwa i współpracy między przedszkolami pod hasłem "Mały miś w świecie wielkiej literatury". Indianie wybrali misia, któremu w drodze głosowania (spośród 9 propozycji)wybrano imię "Różyczka". Miś będzie odwiedzał wraz ze swoją książeczką domy wszystkich dzieci, które będą mu czytać wraz z rodzicami swoją ulubioną bajkę, a następnie wykonywać piękny rysunek w prezencie.

pokaż więcej »

PASOWANIE NA KRASNALA :)

Ilość zdjęć: 54

Dnia 15.11.2017r w naszej grupie odbyło się pasowanie na KRASNALA. Na wstępie odbył się krótki występ dzieci ,a następnie Ślubowanie:) wszystkie dzieci zostały pasowane przez Panią dyrektor na PRZEDSZKOLAKA, otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz niespodzianki. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Dzieci wraz z rodzicami zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Były bańki mydlane chusta animacyjna, a także nasz przyjaciel Scooby Doo. Następnie był słodki poczęstunek oraz pyszny tort.Dziękujemy Rodzicom za udział w zabawie i przygotowanie pysznego słodkiego poczęstunku:)

pokaż więcej »

Pasowanie na Indiania :).

Ilość zdjęć: 177

Dnia 13.10. w sali zabaw „Kula Hop” w Bratoszewicach odbyło się pasowanie starszaków. Na wstępie dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie, a następnie zostały pasowane przez swoje Panie na Indian i otrzymały pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Dzieci wraz z rodzicami korzystały z kręgielni, bilardu, cymbergaja, słodkiego poczęstunku oraz fontanny czekolady. Była także okazja do pofiglowania. Dziękujemy Rodzicom za udział w spotkaniu .

pokaż więcej »

Pasowanie na Tropiciela :)

Ilość zdjęć: 57

Dnia 13.10. najstarsza grupa przedszkolna wybrała się do Łodzi do Inspiro. Tam pod okiem pracujących pań dzieci upiekły pyszną szarlotkę w słoiku, a także przyjęły z rąk Pani Joli pasowanie ma tropiciela.

pokaż więcej »

Pasowanie na pirata :).

Ilość zdjęć: 59

„Dziś Piratów pasowanie na wycieczce było w planie każdy chwat wymogi spełnił i zadania swe wypełnił udowodnił, więc tym samym że pirackie życie znamy tak, więc wszystkim ogłaszamy pirat chwat od dziś jest z Wami” W dniu 2.10.2017 grupa średniaków udała się z wizytą do Muzeum Animacji Se-ma-for na uroczyste pirackie pasowanie. Dzieci mogły obejrzeć lalki oraz fragmenty scenografii pochodzące z najciekawszych i najbardziej znanych filmów animowanych łódzkiego studia. Są wśród nich wzbudzające sentyment szlagiery: „Miś Uszatek”, „Przygody Misia Colargola”, “Mały pingwin Pik-Pok”, jak i arcydzieła, które na stałe wpisały się w kanon światowej kinematografii: „Tango” Zbigniewa Rybczyńskiego, „Ichthys” Marka Skrobeckiego, czy nagrodzony w ubiegłym roku Oscarem, „Piotruś i wilk” Suzie Templeton. Na pirackim szlaku bajkowym oczywiście nie zabrakło Parauszka i przyjaciół z Naszego lasu - bohaterów najnowszej produkcji: „Parauszek i Przyjaciele”.

pokaż więcej »