Galeria

Bal karnawałowy maluchów i średniaków.

Ilość zdjęć: 97

Dnia 13.02. odbył się bal karnawałowy. Najpierw w rytm znanych i lubianych piosenek szalały najmłodsze przedszkolaki. Odtańczyły min. krakowiaka, poloneza, odśpiewały piosenkę z bajki pt."Kraina lodu", ruszyły w podróż kolorowym pociągiem. Uśmiechy nie schodziły z małych buziek.

pokaż więcej »

Bal karnawałowy Indian i Tropicieli

Ilość zdjęć: 110

Po tym, jak wyskakały się maluszki, na balową salę wkroczyły starszaki. Polonez wyszedł im wręcz wzorowo, jakby ćwiczyły od tygodni:). Była również okazja do różnych wywijasów, obertasów i szaleństw po okiem wodzirejki i Pań.

pokaż więcej »

Dzień babci i dziadka w grupie Indian :)

Ilość zdjęć: 132

Dnia 26.01. w starszakach odbyła się uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. Licznie zgromadzeni goście mieli okazję obejrzeć przygotowane z okazji Ich święta przedstawienie o chorym dziadku sowie, którego odwiedzały leśne zwierzęta: wiewiórki, słowiki, niedźwiedź, dzięcioły i żaby. Dzieci złożyły również dziadkom życzenia, wręczyły samodzielnie przygotowane prezenty, a następnie zaprosiły na słodki poczęstunek częściowo przygotowany przez rodziców, a częściowo przez same przedszkolaki (na warsztatach kulinarnych dzień wcześniej). Bardzo dziękujemy rodzicom za włączenie się w przygotowania uroczystości.

pokaż więcej »

Warsztaty kulinarne u Indian :)

Ilość zdjęć: 58

Dnia 25.01. w starszakach odbyło się kulinarne spotkanie z udziałem rodziców, podczas którego przygotowywane były słodkie i wytrawne potrawy na uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. Dzieci pod czujnym okiem rodziców przygotowywały: Żelkowo -chrupkowe szaszłyki, galaretkę z owocami, wafelki z nutellą i dżemem, paluszki w polewie czekoladowej z kolorową posypką oraz sałatkę warzywną w babeczkach. Praca podzielona była na zespoły, ale skład zespołów ulegał zmianie. Każdy przedszkolak mógł się wykazać w przygotowywaniu innego smakołyku i z każdym zadaniem radził sobie świetnie. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy pomogli nam w zrealizowaniu tego projektu:).

pokaż więcej »

Dzień babci i dziadka w Piratach.

Ilość zdjęć: 56

Dnia 22.01.odbyło się spotkanie z dziadkami w grupie średniaków. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoim kochanym babciom i dziadkom talenty aktorskie, recytatorskie, taneczne i wokalne. Było również wręczenie prezentów oraz słodki poczęstunek.

pokaż więcej »

Dzień babci i dziadka w grupie Krasnali:)

Ilość zdjęć: 20

19.01.2018r. w grupie Krasnali odbyła się uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. Mili goście obejrzeli Jasełka, a następnie dzieci powiedziały wierszyki i zaśpiewały piosenki dla babci i dziadka.Następnie dzieci wręczyły upominki i wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka w grupie Tropicieli

Ilość zdjęć: 137

24 stycznia dzieci wystąpiły na scenie w Domu Kultury dla swoich babć i dziadziusiów. Przedstawione zostały bajki o "Śpiącej Królewnie" i "Czerwonym Kapturku" oraz piękne wierszyki i piosenki. Po części artystycznej rodzice zorganizowali słodki poczęstunek dla naszych seniorów i przedszkolaków. Nie obyło się oczywiście od konkursów wnuków z babciami, dziadkami i wspólnych tańców przy muzyce.

pokaż więcej »

Jasełka u KRASNALI:)

Ilość zdjęć: 20

20.12.2017r. w grupie Krasnali odbyły się JASEŁKA. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne i aktorskie. Po występie dzieci wręczyły drobne upominki rodzicom. Pojawił się również Święty Mikołaj i przyniósł wszystkim dzieciom słodkie upominki

pokaż więcej »

Jasełka w grupie Piratów :).

Ilość zdjęć: 39

Dnia 18.12. średniaki zaprezentowały swoim rodzicom historię narodzin Jezusa. Stajenkę odwiedzili pasterze i królowie z darami, a aniołki odtańczyły piękny taniec dla dzieciątka. Był także Mikołaj, który wręczył przedszkolakom paczki wypełnione słodkościami.

pokaż więcej »

Świąteczne spotkanie w grupie Indian :).

Ilość zdjęć: 76

Dnia 15.12. w starszakach odbyła się świąteczna uroczystość, podczas której dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie w krótkiej inscenizacji okolicznościowej. Ponadto przedszkolaki wręczyły rodzicom samodzielnie przygotowane prezenty (pierniczki), a także same otrzymały paczki wypełnione słodkościami. Spotkanie połączone było z pożegnaniem Pani Ani, która przechodzi na emeryturę. Dzieci obdarowały Panią Anię drobnymi upominkami, wierszykami i uściskami.

pokaż więcej »