Występ Piratów

Solówka Joachima (odgrywał rolę osiołka z Kubusia Puchatka w jasełkach). Zaśpiewał dla Jezuska kolędę "Zostań Jezu mym braciszkiem".

Zajęcia otwarte w grupie Piratów

"Wyspa tańca"- to jeden z przystanków podczas podróży piratów. Przy dźwiękach znanej i bardzo lubianej przez piratów piosenki można było śmiało "wyginać ciało" :)

Piraci-zajęcia otwarte

Dzielni piraci podczas swojej podróży po morzach o oceanach odwiedzili kilka wysp, min. Wyspę Gimnastyki. To podczas pobytu na tej wyspie musieli wykazać się swoją sprawnością fizyczną. W rytm znanej piosenki "Głowa, ramiona..." ćwiczyli swoje ciałko:)

POŻEGNANIE STARSZAKÓW Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W STRYKOWIE -POLONEZ

21 czerwiec- Zakończenie roku szkolnego w grupie Indian. Uroczystość rozpoczęto tańcem- Polonez, zatańczony przez dzieci, którzy rozstawali się z przedszkolem.

Przedszkole Samorządowe Stryków- Występ Krasnali

Filmik przedstawia inscenizację muzyczno-ruchową, jaką przygotowały maluchy w prezencie dla swoich rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Przy dźwiękach znanych przedszkolnych piosenek chłopcy odgrywali rolę misiów, a dziewczynki pszczółek.

Konkurs Piosenki Ekologicznej 2013

Występ Starszaków z Przedszkola Samorządowego w Strykowie na Konkursie Piosenki Ekologicznej. Występ odbył się 17.04.2013r w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie. Skład występujących na scenie: Marysia P., Martynka M., Liwia Ch., Oliwka M., Daria K., Ola T., Natalia J., Michał R., Mateusz M., Oskar N., Julek Z.