Miniatura video

Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków- Rodzice Krasnali- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Rodzicom z grupy maluchów (Krasnali) jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak wspaniałą niespodziankę dla dzieci! Byliście świetni!

TROPICIELE- PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W STRYKOWIE

Na naszym placu zabaw zawsze jest dobra zabawa!! POZDROWIENIA OD JULKI, MARTYNKI, NATALKI, BLANKI I OLI :)

Miniatura video

Przedszkole Samorządowe w Strykowie maluchy składają życzenia babciom i dziadkom

Przedszkole Samorządowe w Strykowie - maluchy składają życzenia swoim babciom i dziadkom No i jest! Długo oczekiwany, nakręcany i nareszcie opublikowany filmik z życzeniami dla Babci i Dziadka! Maluchy życzą miłego oglądania :)

Piraci- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Kolęda "Raduj się, śpiewaj pieśń" w wykonaniu dzieci grupy piratów podczas przedstawienia jasełkowego.

Taniec aniołków- Przedszkole Samorządowe Stryków

Ten taniec rozpoczynał przedstawienie jasełkowe w grupie piratów i wprowadzał wszystkich zgromadzonych gości w świąteczny nastrój.

Dzień Babci i Dziadka w grupie Piratów- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

To był bardzooooooooo dłuuuuugi pociąg. Złożony z uśmiechniętych wagoników, którymi byli dziadkowie i wnuczęta. Min. przy dźwiękach utworu R. Rynkowskiego "Jedzie pociąg" średniaki imprezowały wraz ze swoimi Babciami i Dziadkami:).