Historia małych Krasnali

Dnia 4 grudnia odbyły się w grupie Krasnali warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej. Maluchy wraz ze swoimi wspaniałymi rodzicami przygotowały piękne dekoracje, które zdobić będą krasnalową salę :) Dzięki uprzejmości rodziców Sońki możemy pochwalić się kolejnym filmikiem! Za ten prezent DZIĘKUJEMY! Wszystkich zachęcamy do jego obejrzenia :)

Przedszkole Samorządowe w Strykowie- zajęcia otwarte w grupie Indian cz.III

To pląs - test dla dużych indian. Taki mały sprawdzian,czy mogą zostać przyjęci do naszego plemienia. Oczywiście okazało się,że poradzili sobie śpiewająco :).

Przedszkole Samorządowe w Strykowie- zajęcia otwarte w grupie Indian cz.II

"Pojechał indianin" to indiańska zabawa,która była zwieńczeniem spotkania.Mali i duzi indianie dzięki niej mogli powiedzieć sobie coś miłego - i love you.

Przedszkole Samorządowe w Strykowie- zajęcia otwarte w grupie Indian. 2014/2015

"A ram,zam,zam" to taniec plemienia indian, który zawsze wprowadza w dobry nastrój. Mogli się o tym przekonać nawet duzi indianie :)

Pasowanie Przedszkolaków - Krasnale 2014 - Stryków

Dzięki uprzejmości rodziców Soni publikujemy filmik Krasnali z Pasowania na Przedszkolaka, które odbyło się w październiku 2014r. Bardzo za niego dziękujemy i również pragniemy ofiarować Państwu czapeczki za grzeczne zachowanie :)