Miniatura video

Piosenka dla Babci i Dziadka - Krasnale / maluchy 2015 Przedszkole samorządowe w Strykowie

Kochamy Was, kochamy całym sercem! I radości chcemy dać Wam jak najwięcej! Nasze buzie uśmiechnięte dziś życzenia ślą przepiękne: żyj Babuniu, żyj Dziasiuniu latek sto! :)

Miniatura video

Krasnale 2015 - Samba - Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Samba w wykonaniu maluchów z Przedszkola Samorządowego w Strykowie - Krasnale dla Babci i Dziadka 2015

Jasełka 2014 - Krasnale

Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Miniatura video

Świąteczny wyjazd Tropicieli do Teatru Piccolo- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

21 grudnia w niedzielę dzieci z grupy Tropiciele wraz z rodzicami i nauczycielkami z Przedszkola Samorządowego w Strykowie wybrali się na bajkę świąteczną do Teatru Piccolo w Łodzi. Wyjazd zastępował tradycyjne przedstawienie jasełkowe, jakie odbywa się co roku w przedszkolu tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci licznie przybyły wraz ze swoimi rodzicami oraz rodzeństwem. Tuż po bajce, na scenę wkroczył... we własnej osobie Święty Mikołaj, który rozdał przedszkolakom świąteczne prezenty, a w zamian wysłuchał piosenki, którą dzieci dla niego przygotowały

3. Jasełka w grupie Indian- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Pastorałka "Życzenia" w wykonaniu dzieci z grupy Indian wzbogacona o układ choreograficzny :) naszych kochanych mam :).

2. Jasełka w grupie Indian- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Kolęda"Przybieżeli do Betlejem pasterze" w wykonaniu dzieci z grupy INDIAN.

Jasełka w grupie Indian- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Pasterze zaprezentowali swoje talenty taneczne przed małym Jezuskiem i zebranymi gośćmi w rytm znanego utworu "Idziemy z muzyckom do maluśkiego".

Zabawy andrzejkowe w grupie Indian- Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Podobno liczba 7,to liczba magiczna. Dlatego właśnie indiańscy czarodzieje o niej nie zapomnieli podczas zabawy andrzejkowej.Wspólnie odtańczyli taniec "magiczna liczba 7".

Historia małych Krasnali

Dnia 4 grudnia odbyły się w grupie Krasnali warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej. Maluchy wraz ze swoimi wspaniałymi rodzicami przygotowały piękne dekoracje, które zdobić będą krasnalową salę :) Dzięki uprzejmości rodziców Sońki możemy pochwalić się kolejnym filmikiem! Za ten prezent DZIĘKUJEMY! Wszystkich zachęcamy do jego obejrzenia :)