PRZYGODY TROPICIELI 2017/2018

 Urodziny Hubcia :)

Tak nam miło mija czas w przedszkolu. W wolnej chwili grzecznie się bawimy.

   

08.10.2017

Już zaznajomiliśmy się z naszą piękną, nową salą. Poznaliśmy się nawzajem z kolegami, koleżankami i wspólnie potrafimy fajnie zorganizować sobie zabawę:)


Przypomnielismy sobie smaki pysznych obiadów gotowanych przez nasze panie kucharki ;)

31.10.2017

Dziś nawiedziliśmy pobliski cmentarz i zapaliliśmy znicze na grobie zmarłych strażaków i żołnierzy. 

24.11.2017

25 listopada (który wypada jutro w sobotę) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dziś mogliśmy przynieść do przedszkola nasze ulubione maskotki :)))

06.12.2017

Każdy z nas dobrze wie, że 6 grudnia obchodzimy Mikołajki! :)  Tego dnia tradycyjnie ubieramy się 'na czerwono', zakładamy czapki mikołaja, różki renifera oraz bawimy się w nasze ulubione zabawy. Niespodzianką były odwiedziny Mikołaja, który zbierał listy, które dla niego przygotowaliśmy.

21.12.2017

Dziś do nas zawitali goście z łodzkiej filharminii z programem pt."Świąteczne życzenia"

22.12.2017

Nasza tropicielka Weronika dziś częstowała nas pysznymi cukierkami z okazji urodzin. Złożyiliśmy jej życzenia po czym bawiliśmy się w ulubione zabawy Werci.

24.01.2018

Dziś nadszedł moment kiedy wystąpiliśmy przed naszymi babciami i dziadziusiami na scenie z okazji ich święta:) Odstawiliśmy dwie bajeczki, wręczyliśmy upominki i mogliśmy miło spędzić z nimi czas. Przy zabawie towarzyszył nam słodki poczestunek zorganizowany przez rodziców oraz wesołe konkursy. Zapraszamy na fotorelcję z tego dnia do zakładki 'Galeria'.

29.01.2018

Właśnie zaczęły się FERIE ZIMOWE!! Śmiech Choć jest nas troszkę mniej w przedszkolu to równie miło nam leci czasŚmiech

09.02.2018

Ferie,ferie i po feriach!! Śmiech dziś ostatni dzień ferii zimowych w naszym województwie,i z tej okazji wybraliśmy się do Domu Kultury na bajkę, w wykonaniu naszych starszych koleżanek ze szkoły pt. "Masza i przyjaciele". Organizatorem bajki była Gminna Biblioteka Strykowska Śmiech

12.02.2018

Jesteśmy pierwszy dzień po przerwie feryjnej!Śmiech I już na sam początek świętowaliśmy urodziny Jasminki i Oli. Z tej okazji oczywiście nie obeszło się od masy życzeń dla dziewczynek i cukierków w zamianPocałunek Było pysznie i słodko...

A po świętowaniu rozmawialiśmy o zegarach. Dowiedzieliśmy się jak kiedyś dowiadywano się jaka jest por dnia, poznaliśmy zegary które powstawały jako pierwsze. Potem obejrzeliśmy krótką bajkę "Czas, zegar i zegarmistrz" i wykonaliśmy pracę plastyczną pt.: "W krainie zegarów"

13.02.2018

Już od samego rana w naszej sali pojawiły się słynne Elzy z 'Krainy Lodu', motylki, piraci, czarownice, a to wszystko z odbywającego się balu karnawałowego w naszym przedszkoluŚmiech Nie zabrakło zatem dziś tańców, śpiewów  i wesołej zabawy z kolegami i koleżankami z innych grup.